Neem contact met ons op

Juraini Ferary Diensten // Daarnaast is Juraini Radio 24/7 een wereldwijd online piratenzender sinds 2020

Manager: Levi Dijkhuizen – levi.dijkhuizen@juraini-ferary.nl

Contactpersoon: Claudine Daguiar – claudine.daguiar@juraini-ferary.nl (Tijdelijk)

Adres

De Doelen 11 (Tijdelijk verblijf)

2631 KJ Nootdorp

WhatsApp Juraini: 06-81 25 47 05

Postadres

Burgwal 14

2611 GJ Delft

WhatsApp Juraini: 06-81 25 47 05

Mailen kan ook naar

info@juraini-ferary.nl

post@juraini-ferary.nl

Voor algemene vragen over Juraini Radio, kunt u beter contact opnemen met: post.jurainiradio@gmail.com

Voor algemene vragen over Juraini Radio in de Horeca, kunt u beter contact opnemen met: horeca@jurainiradiofm.nl

Voor algemene vragen over de Echte Vriendenbureau, kunt u beter contact opnemen met een van de directies op e-mail: echte.vriendenbureau@juraini-ferary.nl

Voor algemene vragen over John Medley Entertainment, kunt u beter contact opnemen met John Medley op e-mail: john.medley@juraini-ferary.nl

Voor algemene vragen over de website, kunt u beter contact opnemen met de Servicedesk ICT op e-mail: servicedesk.ict@juraini-ferary.nl

Voor algemene vragen over Iets Drinken met Raini & Hainy, kunt u beter contact opnemen met Juraini Ferary op e-mail: ietsdrinken@juraini-ferary.nl

JURAINI TV RADIOBOX is 24 uur per dag en 7 dagen per week te zien via YouTube, onder de naam ”Juraini TV RadioBox”

JURAINI RADIO is verder ook overal online via andere radioportalen website en maakt Juraini Radio mogelijk om met een bluetooth-verbinding via je telefoon muziek af te spelen in je auto.